Vaške igre 2013 so pod streho

V DRUŽABNIH IGRAH ZMAGALA EKIPA PAŠKE VASI, V VLEČENJU VRVI JE PONOVNO SLAVILA EKIPA PODGORE

Preberite več: Vaške igre 2013 so pod streho

SREČANJE NA GORI OLJKI

Preteklo soboto smo se srečali na Gori Oljki člani Turističnega društva Polzela in Turističnega društva Šmartno ob Paki.

Preberite več: SREČANJE NA GORI OLJKI

sejem Turizem in prosti čas 2013

SEJEM TURIZEM IN PROSTI ČAS

V času med 24. in 27. januarjem je bil v Ljubljani na Gospodarskem razstavišču sejem Turizem in prosti čas. Tudi letos smo na sejmu predstavili del turistične ponudbe Šmartnega ob Paki. Člani Turističnega društva smo skupaj z vinogradniki in čebelerji predstavili bučne jedi, medene izdelke in vina naših vinogradnikov.

Predstavili pa smo tudi hmeljevo žganje in hmeljev liker, ki smo ju pripravili v okviru projekta Hmelj, nekoč zeleno zlato; Kaj pa danes ?... Obiskovaci so bili nad našo ponudno navdušeni